Hizmetlerimiz

Verdiğimiz Hizmetler

Fren Test ve Muayene Hazırlık

Aracınız muayneye girmeden önce,muayneden kalma riskini sıfıra indiriyoruz.

Kaporta ve Boya Hizmeti

Profesyonel ustalarımız parçaları, toz emici özelliği bulunan fırınımızda özen ile boyamaktadırlar.Ayrıca Boya Mix makinemiz ile renk ve ton farklılıklarını ortadan tamamen kaldırıyoruz.

Boyasız - Göçük Onarım

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz

Oto Klima Onarım ve Bakım

Klimanızın tüm arıza ve bakımlarını işinde uzman ustalarımız memnuniyetle gidermektedir.Klimanıza bakım yaptırmamanız zamanla soğutmamasını,bakteri oluşumu ve kötü koku yaymasına sebep olacaktır.Klimadan gelen kötü kokuların başlıca sebeplerinden bir tanesi ise araç içerinde içilen sigaradan kaynaklanmaktadır.

Mekanik Onarım

Aracınızın mekanik ve motor içinde oluşan arızaları tecrübeli ustalar sayesinde tespit edilip onarımı özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ön Düzen

Hizmet sayesinde aracınız konforu seyir halinde iken hiç düşmesin.

Oto Lastik

Aracınızın lastik ihtiyacını bize ulaşarak hemen giderebilirsiniz.

Akü

Aracınız için, akünün doğru akım üretmesi elektrik devreleri hatta araç performansına kadar etkilemektedir.

Elektrik Ve Elektronik

Aracınızda oluşan arızalar zamanla onarılmassa aracınızın başka kısımlarına da zarar verecektir. Bu gibi durumları önlemek için işinde yeterince deneyim sağlamış olan usatalarımız sayesinde arıza tespiti Orjinal Diognastik Cihazlar ile en kısa sürede çözümlenebilmektedir.Arıza tespit yöntemimiz geniş yedek parça stoğumuz sayesinde ve 6 adet farklı branşlarda test cihazlarımız ile çözülmeyen arızalar kavramını ortadan kaldırıyoruz.

Yedek Parça

Orijinal ve Eşdeğer geniş parça stoğumuzla müşterilerimizin araçlarını beklemeden tedarik edip onarımını tamamlıyoruz.

Oto Yıkama

Müşteri memnuniyeti ilekesinden dolayı servisimizden çıkan her araç fırçasız olarak iç ve dış yıkanmaktadır.

Döşeme

Tecrübeli ustalarımız sayesinde deri,vinil,kumaş,plastik hasarları,yanık,yırtık,çizikleri orijinalliğini bozmadan özenle onarımını gerçekleştiriyoruz.

Boya Koruma

Aracınızda güneş yanıkları oluşmaması,boyanızın ömrünun uzaması ve ilk günki parlaklığını koruması için yüksek kalite malzemelerimiz uygulama için hazır.

Sigorta

Karşılaştırlamalı en uygun fiyat politikasi ve satış sonrası 7/24 hizmeti ile kendinizi güvende hissebilirsiniz. Komplike servis olmamız sebebi ile hasarlarınızda daha hızlı geri dönüş sağlamamızı sağlayacaktır.

Resmi Egzos Emisyon Muayne İstasyonu

Resmi olarak egzos emisyon muaynesini servisimizde hizmet vermekteyiz.