HAKKIMIZDA

Dostlar Otomotiv Hakkında

Kurumumuz ilk olarak 1978 yılında şahıs firması olarak Dostlar Otomotiv(Ekrem Usta) Adı altında faaliyetine başlamıştır. Firmamız 1988-1994 yılları arasında sanayi sitesi içerisinde 300  bir alanda Ford Yetkili Servisi olarak faaliyetine devam etmiş olup, 1996 yılından günümüze kadar özel servis olarak devam etmiştir. Bu zaman zarfında 3700 m² 'ye personel sayısını 58 kişi, TSE-12047 ve ISO belgelerine sahip, aylık araç giriş sayısı 850 olan Mersin'in en büyük özel servisi olmayı başarmıştır.

Kurumumuz da şu an da müşterilerimize, yetkili servis konforunda bir hizmet sunabilmek adına mekanik,elektrik,kaporta,fren test(TÜV std.),orijinal yedek parça,egzos muaynesi ve resmi sigorta şirketimiz ile hizmet vermekteyiz. Hali hazırda şirketimiz sizlere kurumsal satış ve ürün tedariğinde tecrübeli ve profesyonel ekibi ile ihtiyaçlarınızı tek adreste çözebilieceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin daha iyi bir hizmet alabilmesi adına 7/24 acil yol yardım hizmetinde bulunmaktadır.

Kurumumuz ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamayı misyon edinen, yeniliğe ve değişime açık olan bir kurumdur.

1979 Yılında babamızın kurmuş olduğu bu işletme şuan da faaliyetine 4 ortaklı bir aile şirketi olarak devam etmektedir. Ortaklarımızla gelişen teknolojiyi firmamıza adapte ederek müşterilermiz ile birlikte daha da büyümek için yolumuza devam etmekteyiz...

Neden Biz ?

Komple Teşhis

Aracınız ile alakalı tüm sorunları gideriyoruz.

Komple Güvenlik Analizi

Trafikteki milyonlarca araçla birlikte ilerlemek birçok riski de beraberinde getirir.

Düşük Maliyetli Hizmetler

Bütçeniz için makul fiyatlar sizleri bekliyor.